Kiss in the moonlight #7

13. července 2014 v 16:34 | Akashi-kun |  Kiss in the moolight.

tak tu mám poslední díl Kiss in the moonlight. Docela mě to mrzí, ale co se dá dělat.. dochází mi nápady a navíc se učím na přijímačky na vysokou, takže času mám opravdu málo :(

Pairing: Uchiha Sasuke/Uzimaki Naruto (Naruto)
Age: shit happened and i don't know yet ;)
Story line: Podivný sen a podivný den.

Jako obvykle věnováno Nessie-chan (nyní Piyo-chan!). I když si poslední dobou skoro nepíšeme, stále Ti budu děkovat, že tu pro mě jsi, když něco potřebuju a mrdneš mě pánvičkou po hlavě (, i když jenom imaginárně nebo "internetově" xD)

A na konci dílu najdete písničku, která je v tomto díle použita.

Enjoy~Když se později Naruto probral, zjistil, že je kolem půl 4 ráno a Sasuke není v posteli. Chvíli přemýšlel, jestli náhodou nešel do práce, ale nakonec zjistil, že je na balkoně. Omotal kolem sebe deku a potichu otevřel dveře."Ahoj." broukl Sasuke a otočil se.


"Jak jsi věděl, že jdu?" zasmál se tiše Naruto a přešel až k Sasukemu. Objal ho kolem pasu a políbil na krk.


"Vždycky poznám, že jsi to ty." usmál se Sasuke a pocuchal Narutovi vlasy. "Vzbudil jsem Tě?" zašeptal.


"Ne, nějak nemůžu spát. A navíc mi chybělo teplo v posteli."


"Promiň. Pojď zpátky." navrhl Sasuke a chytl Naruta za ruku.


Oba vlezli do postele a chvíli si povídali, ale Sasuke poté usnul. Naruto ale nemohl vůbec zabrat a tak se koukal do stropu a přemýšlel. Přemýšlel o sobě, o Sasukem, o jejich budoucnosti a o tom, jestli se jí vůbec dostane.


Když po nekonečných minutách ticha konečně usnul, zdál se mu zvláštní sen. Sasuke odešel na misi a Naruto zůstal doma sám. Ve škole, kam šel opět učit, potkal malého chlapce, který mu strašně připomínal Sasukeho, ještě předtím než maturovali. Se Sasukem nikdy o minulosti nemluvili - nebo spíš nechtěli -, ale i tak Naruto věděl, že to není Sasuke. Chlapec byl stejně chytrý a bystrý. Jmenoval se Itachi a byl to Sasukeho bratr, i když to Naruto nevěděl. Po probuzení si pamatoval jenom Itachiho oči a vlasy. Sasukemu nic neřekl.


Ten večer se Naruto vracel domů docela pozdě. Co ho ale překvapilo nejvíc, byl fakt, že je všude tma, i když měl být doma Sasuke. S divným pocitem v žaludku odemknul dveře a otevřel. Ve svícnu hořelo pět svíček a v chodbě byly rozházeny okvětní lístky.


Za rohem z nich byla vytvořena šipka a další svícen s hořícíma svíčkama. Naruto se začal usmívat a šel dál do bytu. Doufal, že na konci trasy najde Sasukeho, ale pekelně se zmílil.


V ložnici, kam ho okvětní lístky a svíčky vedly, nebylo nic, dokonce chyběla i jejich postel a televizní koutek, který si Naruto tak dlouho budoval a hlídal ho jako oko v hlavě. Jakmile to uviděl, úsměv mu povadl a ruky se mu začaly třepat.


"Ne…" zašeptal tiše a otočil se zpět ke dveřím. Rozešel se a zvedl hlavu. Na dveřích visela obálka, na které bylo Sasukeho písmem napsáno jeho jméno. Vzal ji do rukou a otevřel.""I'm your National Anthem
God, you're so handsome
Take me to the Hamptons
Bugatti Veyron
He loves to romance 'em
Reckless abandon
Holdin' me for ransom
Upper echelon
He says to be cool, but I don't know how yet
Wind in my hair
Hand on the back of my neck
I said: "Can we party later on?"
He said: "Yes."


Naruto. Doufám, že nepláčeš, protože nemám rád, když se ti slzy kutálí po tvářičkách. Mám toho na srdci tolik, že se mi to na jeden obyčejný papír nevleze.
Jsi dokonalost sama, jsi někdo, komu opravdu věřím. Jsi moje láska a chci s Tebou strávit zbytek svého života. Přijď za mnou k akademii.
Sasuke."


Naruto si utřel slzy, které se mu opravdu kutálely po tvářích a lehce se pousmál. Opět si oblékl bundu a posfoukával svíčky, aby náhodou nevyhořeli. V chodbě si nazul boty a odešel zpátky k akademii.


Nevěděl, co se bude dít a ani to vědět nechtěl, chtěl se nechat překvapit. Ale zároveň byl nervózní a doufal v to nejlepší. A také přemýšlel nad tím, proč ho Sasuke zrovna volá k akademii.


Když tam došel, celý dvůr byl poset květy sakury a tu a tam stála nějaká louč či svíčka. Sasuke stál uprostřed toho všeho a sledoval měsíc na noční obloze.


"Sasu?" promluvil k němu Naruto a pomalu šel doprostřed dvora.


"Ahoj. Koukni na ten měsíc." usmál se Sasuke a ani se na něj nepodíval.


"Co Ti je?" podivil se Naruto, protože si všiml jeho nepřítomného výrazu.


"Nic. Pojď sem." odvětil a konečně se na něj podíval. Naruto tedy poslechl a došel k němu. "Něco Ti chci dát." usmál se na něj Sasuke a políbil ho na čelo. "A taky chci něco říct. Můžete vyjít ze svých skrýší." dodal pak.


Naruto se otočil tam, kam se díval Sasuke a zjistil, že zpoza rohů vychází jejich kamarádi a učitelé.


"Co to má znamenat?" zeptal se zmateně a otočil se zpátky k Sasukemu.


"Pššt." napomenul ho s úsměvem Sasuke. "Poslouchej, Naruto. Chtěl jsem, abys došel sem kvůli jedné věci. A jelikož jsi tady, tak jsi četl můj krátký dopis. Dobrá tedy - jsem nervózní. Ale…" Sasuke se hluboce nadechl a pokračoval, "...znamenáš pro mě opravdu celý svět Naruto. Pamatuješ si, jak jsme se poznali a naprosto se nesnášeli? Myslel jsem, že to tak bude navždy, ale něco se změnilo a já jsem za to rád. Pamatuješ naše kamarádské výlety? Chtěl jsem, aby to nebyly jenom kamarádské a tak se i stalo. Alespoň pro mě. Pro mě už nebyly kamarádské. A nakonec asi i pro Tebe, Naruto." usmál se a chytil ho za ruku.


"Sasuke…?" zašeptal Naruto a nasucho polkl.


"Pšt, nepřerušuj mě." zasmál se Sasuke a opět se nadechl. "Miluji Tě, Naruto, a chci s Tebou strávit zbytek Tvého - i svého, ovšem - života. Doufám, že chceš to samé, protože si jinak budu připadat jako naprostý idiot. To si sice připadám i teď, protože mi nějaké projevy, a ještě k tomu veřejné, nikdy nešly, ale nejspíš budeš výjimkou." zasmál se Sasuke a poklekl.


"Sasu…" zamumla Naruto a vytřeštěnýma očima sledoval jeho počínání.


"Ticho! Opravdu umíš kazit romantiku." ušklíbl se Sasuke, ale pak zvážněl. "Naruto… vezmeš si mě?"


Chvíle ticha, při které bylo slyšet pouze šumění listů ve větru a Narutův přerušovaný dech.


"Ano. Ano!" odpověděl Naruto a z očí mu stékaly slzy štěstí.


"Děkuji!" zavískl Sasuke a na prst Narutovi navlékl zlatý prsten. Poté vyskočil na nohy a zvedl Naruta do náručí. Všichni jejich kamarádi a učitelé, kteří se s nimi nacházeli na školním dvoře, začali jásat a skandovat jejich jména. Sasuke se usmíval od ucha k uchu a přede všemi Naruta políbil. Náruživě a zároveň lehce, jakoby se bál, že naruší strukturu jeho rtů.


"Budeme navždy spolu." zašeptal mu Naruto do rtů.


"Ano." odpověděl Sasuke po polibku a postavil Naruta na zem.


"Miluji Tě."


"I já Tebe."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Piyo-chan Piyo-chan | 13. července 2014 v 19:05 | Reagovat

IDIOTA!!!!! *megablushing a mrdá ti teflonovou pánví značky TESCOMA po hlavě -.- * Vždyť víš že já tě "vyslechnu" ale radu po mě nechtít :D :D :D :D .... A navíc :) Když můžu pomůžu :D .. A ráda mlátím lidi :D
Jinak ten díl je naprosto...... Uááááááá :33 Sice ten song nemusím :D .. Ale prostě paráda :D ..
Sasu a takové proslovy??? *píská jak mrdlá :D *
Už jsem myslela tyvole že se spolu rozchází nebo že se plní ten sen ..... Ufff :D :D :D :D :D ..

2 Akashi-kun Akashi-kun | Web | 13. července 2014 v 20:43 | Reagovat

[1]: pff~~ tak já se tady vypisuju ze svých depresivních nálad, při kterých mě TY rozesměješ a zvedneš mi náladu, a ty mě takto shodíš.. to je hnus, velebnosti! :D :D
tyjo, ty jsi strašně nepřejícná.. Sasankovi a Narutovi přeješ, aby se rozešli xD tyyyyjo~~ dej mi ještě jednu ránu *nastavuje hlavu* :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama