american trash

28. dubna 2014 v 14:24 | Akashi-kun |  American Trash

mám tu pro vás ochutnávku z nové povídky~
jedná se o Ereri (nebo Riren, to je jedno :'D).
here ya go. ^˘^

(a pokud budete chtít víc, napište komentář :3)
Posadím se na posteli s příšernou bolestí hlavy a rozhlédnu se kolem sebe. Zase místnost, kterou neznám. Promnu si oči, abych se ujistil, že se mi to nezdá. Znovu se rozhlédnu. Nezdá se mi to. Chytnu se za hlavu. Bolest, příšerná bolest. Zavřu oči a znovu si lehnu do postele.


"Dobré ráno." ozve se kousek ode mě. Ten hlas neznám, ale je jasně mužský. To znamená, že jsem s ním spal. Pomalu otevřu oči. Hlava už mě tak moc nebolí. Otočím se směrem po hlasu. Ve dveřích stojí menší muž. Může mu být tak kolem 25 až 30 let.


"...dobré." zabručím a sednu si. Mám na sobě akorát svoje tričko, co jsem měl minulou noc. Všechno ostatní se válí po celé ložnici. Povzdechnu si. Už jsem to udělal zase a přitom jsem si slíbil - a nejenom sobě -, že už to neudělám.


"Na, tady máš vodu." dojde ke mně ten týpek a podává mi sklenici. Kývnu na něj a pořádně se napiju. Mám sucho v krku, nemůžu skoro ani mluvit. "Eren, že?" optá se pak a sedne si na židli u počítače, se kterou se otočí ke mně. Znovu přikývnu. Většina si na druhý den moje jméno nepamatovala, ale tento byl výjimka. "Já jsem Levi. Myslím, že už se asi neuvidíme, ale kdyby náhodou, tak si mě pamatuj." usměje se lehce a já nevím, co udělat.


"Díky." vypadne ze mě tiše a lehce se začervenám. Položím skleničku na noční stolek a pohledem hledám svoje oblečení.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Únorová Únorová | Web | 6. června 2014 v 16:03 | Reagovat

Boží!:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama