Kiss in the moonlight. #3

28. ledna 2014 v 23:08 | Izaya-kun |  Kiss in the moolight.

Zdravím, děťátka~
Izaya se konečně dokopal k tomu, aby zveřejnil třetí díl!
Opět je tu věnování pro Nessie-chan :3
a etto~ omlouvám se za ty obrázky v textu, ale.. všichni pochopíte, že byly velmi lákavé! :D ^^
a jak jsem psal v minulém díle: začínám přiostřovat děj :3
a omlouvám se za náhlou změnu úvodního obrázku k povídce, ale momentálně se hodí víc 8D

Pairing: Uchiha Sasuke/Uzumaki Naruto (Naruto)
Age: 15+ (tady už na 70% :D)

Naruto odešel do koupelny, aby se mohl jít vysprchovat, zatímco Sasuke se rozhodl připravit spaní. Poslouchal, jak teče voda a tipoval, jak dlouho to bude trvat, než Naruto vyleze. Svlékl si tričko a stoupnul si před dveře.

Po chvíli slyšel, jak se voda zastavila. Sasuke zpozorněl a skoro přestal dýchat. Stál před dveřmi jako solný sloup a nevěděl, co má udělat. Dveře se otevřely, ven se vyvalila pára a vůně šamponu, který Naruto použil. Sasuke nasál do nosu příjemné aroma a otevřel oči.

"Můžeš jít, Sasuke." ozval se Naruto.

"Díky, Naru~." usmál se Sasuke a obešel Naruta. Najednou ho ale Naruto zastavil.

"Víš, Sasuke. Hodně jsem nad tím přemýšlel a… přijde mi, že je na to brzy." zašeptal a chytl Sasukeho za ruku. "Vím, že je to asi trochu moc zbrklé, ale…" odmlčel se a stáhl si Sasukeho do náruče.

"Ale co, Naruto?" otázal se Sasuke a přitiskl se k Narutovi.

"Myslím, že jsem se rozhodl… udělat to."


"Co? Nechápu tě, Naruto." zašeptal zmateně Sasuke. Naruto ho jenom pevněji obejmul a mlčel. Nevěděl, co říct. A nevěděl, jak to říct. Sám byl zmatený.

"Miluju Tě." zašeptal a natáhl se pro polibek. Byl to polibek plný citů a vášně. Polibek, který pro oba znamenal opravdu hodně.

Ani jeden z nich se nenadál a už byli u postele, kterou Sasuke tak pracně připravil, když se Naruto odešel sprchovat.

"Sasuke, budeš něžný?" zašeptal Naruto se strachem v očích.

"Nebudu dělat nic, co by se ti nelíbilo." odpověděl Sasuke a povzbudivě se usmál. Znovu Naruta políbil, ochutnával jeho rty, jeho nevinnost a sladkost, rukama ho hladil po zádech a do polibku se usmíval. "Slibuju." dodal po polibku tiše. Povalil Naruta na postel, zkoumal ho pohledem, a pak si sedl na kraj postele.

"Copak, Sasuke. Děje se něco?" zašeptal Naruto a zvedl se do sedu. Sasuke se na něj jenom podíval, nic neříkal. V očích mu tančily plamínky, na tváři mu hrál úsměv. "Sasuke, mluv se mnou." zvážněl a sedl si vedle něj.

"Jsem šťastný. Opravdu šťastný, Naruto." odpověděl Sasuke a chytl Naruta za bradu. "Dneska nechci řešit už nic jiného, než Tebe a mě." zašeptal Narutovi do rtů. Znovu ho povalil na postel, pocuchal mu blonďaté mokré vlasy, nasál jeho vůni a jako šelma, která se chystá na lov, přivřel oči. Dravě zaútočil na blonďáčkovy ústa, skousl mu spodní ret, až na těch svých ucítil kovovou chuť krve. Naruto do polibku lehce zavzdychal.

Opravdu si byli souzněni? Vážně se to mělo stát? Bylo to vůbec správné? Ani jeden nad tím nepřemýšlel, svět pro ně jakoby neexistoval. Byli jenom oni dva a jejich chvíle.

"Sa-sasuke." zavzdychal Naruto, když se od sebe odtrhli. Sasuke stoupnul z postele a zhasl světlo, které osvětlovalo ložnici. Poté zavřel dveře do koupelny a zhasl světlo i tam. Přešel zpátky k posteli, na které ležel Naruto.

"Naruto, buď můj, jenom můj." zašeptal a klekl si mezi jeho nohy.

"Budu tvůj, Sasuke." odpověděl Naruto tiše. Cítil, jak mu z boků klouže ručník, který si tam pracně uvázal, když před pár minutami - nebo snad hodinami? - vycházel ze sprchy. "Budu tvůj, navždy."

"Děkuji Ti, Naruto. Za všechno." řekl velmi tiše Sasuke a sklonil se nad Narutovu hruď, kterou začal pokrývat polibky. Svými rty mapoval oblast hrudního koše, svýma rukama hladil jemnou pokožku, přes kterou šla cítit žebra. Rty i ruce byly jakoby sladěné. Oboje zároveň postupovalo níž a níž, až se rty dotkly hebkého chmýří a ruce si hověly na kyčlích.

"Ah, Sasuke." vzdychl tiše Naruto a prsty jedné ruky prohrábl Sasukemu vlasy. "Netýrej mě." dodal ještě tišeji a v jeho hlase byl slyšet náznak smíchu.

"Neboj se, Naruto. Tebe nikdy týrat nebudu." odpověděl Sasuke a vzal ho do úst.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama