Kiss in the moonlight. #2

22. ledna 2014 v 2:34 | Izaya-kun |  Kiss in the moolight.

Taak~
Izaya napsal další díl povídky pro Nessie-chan.
Snad se ti bude líbit i tento díl :D začínám trochu přiostřovat děj :P

Pairing: Uchiha Sasuke/Uzumaki Naruto (Naruto)
Age: 15+ (nejspíš :D)"Co-cože?" zamumlal Naruto a sklonil hlavu. Nechtěl se na Sasukeho podívat, bál se, že v jeho očích uvidí akorát tak výsměch. "Promiň, Sasuke. Tohle… tohle ti nevěřím." zašeptal.

"Naruto, můžeš se na mě podívat?" otázal se Sasuke. Naruto jen nerad zvedl hlavu, v očích se mu leskly slzy. Sám nevěděl,
jestli to jsou slzy smutku nebo slzy štěstí.

"Sasuke…" začal Naruto, ale byl přerušen. Sasuke se zvedl a přešel k němu. Chytil ho prsty za bradu a nadzvedl mu hlavu ještě o kousek výš.

"Miluji Tě." řekl Sasuke a políbil Naruta. Nejdřív jemně, ale poté začal jeho rty ochutnávat. Naruto začal spolupracovat, i když proti jeho vůli. Sasuke po chvíli přestal. "Věříš mi, Naruto?"

"Já… já Tě taky miluju, už dlouho, Sasuke." zamumlal Naruto. "Už dlouho." zašeptal potom.

Seděli tam spolu dlouho, líbali se, mazlili se. Najednou Narutovi bylo vše jedno. Byl tam jenom on a Sasuke. V pozadí hrála televize, venku se pomalu stmívalo. Ani jeden z nich nevnímal okolí, nevšimli si, že se vyjasnilo a zpoza mraků se na ně díval měsíc.

"Sasuke?" otázal se Naruto po dlouhé chvíli, kdy nemluvili, jenom se objímali.

"Ano, Naruto?" usmál se na něj. Narutovi se rozbušilo srdce, Sasukeho úsměv byl vždycky dokonalý.

"Jsem rád, že jsi se mi přiznal. Doufám, že to opravdu myslíš vážně. Protože po dnešku, po tomhle… asi bych se zabil." zašeptal Naruto.

"To neříkej ani ze srandy! Naruto! Já to myslím vážně!" zpanikařil Sasuke.

"Já jenom… nikdy jsi se ke mně takto nechoval… vždycky jsi se choval…"

"Arogantně. Já vím." doplnil ho Sasuke. "Můžu tu přespat?" dodal poté, co se podíval na hodinky.

"Ehm… jo. Nachystám ti něco na spaní. Nechám ti můj pokoj a já budu v obýváku." odpověděl nenuceně Naruto.

"Já… chci spát s Tebou." odpověděl šeptem Sasuke a podíval se zpod řas na něj.

"Tak to… no, to… já nevím…" zakoktal se Naruto a zčervenal.

"Naruto, prosím." usmál se na něj andělsky Sasuke. Naruto zrudnul ještě víc a posadil se zpátky na zem k Sasukemu.

"Ehm… no, tak dobře… ale…" koktal Naruto.

"Nic se nestane, neboj se." odpověděl Sasuke s klidem a přisunul se k Narutovi, aby ho mohl obejmout. "No, i když za to neručím." pousměje se a přitiskne se k němu.

"Sasuke, prosím." zakňučí potichu Naruto. Měl strach z toho, co se může stát. Nikdy s klukem nebyl, ale Sasuke byl někdo jiný. Ano, byl to chlapec, ale znamenal pro Naruta víc, než kdokoliv jiný. "Nemuč mě, Sasuke." zašeptal.

"Neboj se." pousmál se Sasuke a skousnul Narutovi ušní lalůček. Poté malými polibky pokrýval Narutovu tvář, pokračoval po šíji až na klíční kosti. "Nic se nestane." zamumlal mezi polibky. Následně se přemístí zpět na Narutův krk a přisaje se k němu rty. Zanechá malý červený flíček od kousnutí a přemístí se jinam.

"Sa-Sasuke." zavzdychal tiše Naruto. Nenechávalo ho to chladným, právě naopak. Nechtěl, aby se to stalo, ale nemohl si pomoci. "Sasuke, prosím, nechci aby šly vidět." pousmál se.

"Neboj se." oplatil mu pousmátí Sasuke a přisál se mu ke krku. Naruto opět zavzdychal a obejmul Sasukeho kolem pasu. Pak mu jednou rukou zajel pod tričko a pohladil ho po zádech. Zanechal Narutovi na krku lehce fialový flek.

"Ah, já nechci, aby šly vidět." zašeptal Naruto a zaryl Sasukemu nehty do zad.

"Zítra tam nebude." zasmál se Sasuke a líbnul Naruta na tvář. "Podívej se z okna." pobídl ho a sám se se zájmem díval. "Pojď na balkon." soupl si a vytáhl na nohy i Naruta.

"Co chceš dělat, Sasuke?" podivil se Naruto, ale pokorně ho následoval.

"Uvidíš." zasmál se a vešel na balkon. "Dívej." zašeptal, přitáhl si Naruta do objetí a ukázal na měsíc. "Poslední dny jsem strávil tím, že jsem ten měsíc večer sledoval a myslel na to, jak se ti vyznám."

"To je nádhera." usmál se Naruto a natáhl se pro polibek. "Vždycky jsem si přál někoho políbit, když je tma a jediným zdrojem světla je měsíc."

"Já taky. A přál jsem si, aby jsi to byl ty, Naruto." odpověděl mu Sasuke a políbil ho na špičku nosu.

"Chci se dívat na hvězdy." zašeptal Naruto, aby nezničil atmosféru, která byla mezi nimi vybudovaná a trochu se schoulil do Sasukeho náručí.

"Já se na ně dívat nemusím, svoji hvězdu už jsem našel." zasmál se tiše Sasuke, pocuchal Narutovi vlasy a políbil ho do nich. "Zrovna jedna padá." dodal pak.

"Neříkal jsi, že se na ně nedíváš?" zasmál se Naruto, ale neodtrhl pohled od nočního nebe. "Něco si přej, viděl jsi ji jako první."

"Přeji si být s Tebou, Naruto." řekl Sasuke a přitiskl si Naruta ještě více k sobě.

"A já si přeji být s Tebou, Sasuke." odpověděl Naruto. "Pojďme dovnitř." zamumlal pak a vymanil se z jeho objetí.

"Ale jenom pod podmínkou, že si půjdeme lehnout. Jsem unavený." odpověděl Sasuke se smíchem a následoval Naruta zpět do domu.

"Souhlasím, podívej se, kolik je hodin!" zhrozil se naoko Naruto a přešel do ložnice, kde vytáhl ze skříně kraťase a tričko, aby měl Sasuke v čem spát. "Jdu se ještě osprchovat, chceš pak jít taky?" otázal se ještě.

"Jo." odpověděl Sasuke a rozhlížel se po ložnici. Napadlo ho, jak příjemně strávit noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama